2011 m. gegužės 2 d., pirmadienis

Kas yra kadastriniai matavimai

Statinių kadastrinius matavimus sudaro du etapai:
1. Statinių kadastro duomenų surinkimas, t.y. sukaupiami duomenys, reikalingi statinių išdėstymo planams, pastatų aukštų planams sudaryti, parametrams (plotui, tūriui ir kt.) apskaičiuoti bei statinių vertės skaičiavimams atlikti.
2. Šių duomenų tvarkymas, kada pagal surinktus duomenis braižomi statinių išdėstymo žemės sklype planai bei pastatų aukštų planai, apskaičiuojami parametrai, užpildomos duomenų formos bei sudaroma kadastrinių matavimų byla. Statinių kadastriniams matavimams naudojami teritorijų planavimo detalieji ir žemės sklypų ribų specialieji planai, institucijų, atsakingų už žemės sklypų formavimo organizavimą valstybinėje žemėje, patvirtinti žemės sklypų planai, topografiniai planai ar jų fragmentai bei kita kartografinė ir topografinė medžiaga.
Statinių kadastriniai matavimai atliekami vadovaujantis Statinių kadastro ir apskaitos metodika, kuri patvirtinta aplinkos ministro 1999 m. rugpjūčio 25 d. įsakymu Nr. 264 (Žin., 1999, Nr. 74-2265; 1999, Nr. 98-2831; 2001, Nr. 55-1964).

1 komentaras:

  1. Tai neatrodo tokio svarbumo dalykas, koks yra iš tikrųjų.. O ir rasti specialistus gerus pakankamai sunku. Aš radau, linkiu ir jums to patieshttps://www.unohub.lt/paslaugos/matavimai-ir-tyrimai/geodeziniai-matavimai/

    AtsakytiPanaikinti